Društvo za razvoj slovenskega podeželja - Domov

Društvo za razvoj slovenskega podeželja deluje v javnem interesu na področju kmetijstva.

OVERVIEW

The domain drustvo-podezelje.si presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have downloaded zero pages within the web site drustvo-podezelje.si and found forty-eight websites interfacing with drustvo-podezelje.si.

DRUSTVO-PODEZELJE.SI TRAFFIC

The domain drustvo-podezelje.si is seeing a fluctuation quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for drustvo-podezelje.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-podezelje.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-podezelje.si

LINKS TO DRUSTVO-PODEZELJE.SI

Lokalna akcijska skupina Haloze

1 Javni poziv - EKSRP. Javni poziv - ESRR feb. Javni poziv - EKSRP jun. Zbor članov Društva za razvoj slovenskega podeželja tokrat v Drenovcu. Petek, marec 16, 2018. Bo na Turistični kmetiji Pungračič v Drenovcu 7, 2283 Zavrč potekal 14. Podrobnejše vabilo si lahko ogledate TUKAJ. Oziroma vodilnemu partnerju PRJ Halo, podeželsko razvojn.

LAS Posavje - Lokalna akcijska skupina Posavje

Lokalna akcijska skupina Posavje 2014 - 2020. Delujoče LAS v RS in EU. Je bila ustanovljena na ustanovni skupščini 19. Objava javnih pozivov za izbor operacij.

PREPARE Partnership for Rural Europe

PREPARE - Partnership for Rural Europe. Forum for the Future of Agriculture,.

Domov - Prlekija

Možnosti zaposlovanja v zavarovanih območjih. Vinske ceste in dediščina Prlekije. EKO od sonca do zdravja. Turistične cone Prlekije in Medžimurja. Lokalna razvojna strategija LAS Prlekija. Program razvoja podeželja Republike Slovenije. Kolesarske in sprehajalne poti v Krajinskem parku Jeruzalem. O potrditvi vseh devet operacij. LAS Prlekija s pomočjo evrop.

WHAT DOES DRUSTVO-PODEZELJE.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-podezelje.si Mobile Screenshot of drustvo-podezelje.si Tablet Screenshot of drustvo-podezelje.si

DRUSTVO-PODEZELJE.SI SERVER

I revealed that a lone page on drustvo-podezelje.si took one thousand five hundred and forty-six milliseconds to download. Our parsers could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
185.69.148.106

We observed that drustvo-podezelje.si is employing the Apache server.

Društvo za razvoj slovenskega podeželja - Domov

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following on the homepage, "Soustvarja razvoj podeželja in sooblikuje politike preko vključevanja v projekte na nacionalni ravni in v mednarodnem prostoru." I analyzed that the web site also said " Je pobudnik in soorganizator nacionalnega podeželskega parlamenta, ki predstavlja glas podeželanov." They also stated " Barvitost krajev, lokalni izdelkih in umetnine pridnih rok so prihodnost podeželja! Z e-časopisom informira, usposablja in povezuje preko 2. Je društvo, ki deluje v javnem interesu na področju kmetijstva. Komisija za izvajanje programa CLLD." The meta header had DRSP as the first search term. This keyword was followed by podezelje, slovensko podeželje, and razvoj podeželja which isn't as important as DRSP. The other words they uses is društvo za razvoj slovenskega podeželja. CLLD is also included and will not be viewed by search parsers.

SEE OTHER BUSINESSES

DJP Polet Kamnik

Jadralno padalski pogledi Poletovca v aprilu 2015. Nov štart nad Višnjo goro 25. Izlet v Kranjsko Goro in poskus FAI trikotnika 100km v Julijcih. Nekaj utrinkov iz življenja našega društva.

prijatelji muzeja

Predstavila sam rad pod nazivom. U kojem je riječ o važnosti te metode dokumentiranja arheoloških nalaza, koja bi trebala postati standard i ući u široku primjenu.

Društvo Pristan, univerza za 3. življenjsko obdobje

Društvo Pristan, univerza za 3. Avtobusni vozni red Koper okolica. Avtobusni vozni red mesto Koper. Umetnostna zgodovina - spoznavanje umetnosti. Umetnostna zgodovina - ogledi kulturne dediščine. Delavnica - spoznavanje zdravilnih zelišč. Drage članice in člani,. Sporočamo vam, da v sodelovanju s Turistično.

Raketa aktualno

Aktualno, kolesarske poti, dogodki, druženje! Novice iz sveta kolesarjenja, aktivnosti, fotografije in krajši filmi iz dogodkov, številni predlogi kolesarskih poti in še marsikaj. S kolesom bi lahko z energijo, ki jo proizvede liter pogonskega goriva, prepotovali kar 1037 kilometrov. 268;e redno kolesarite, ste v povprečju lahko bolj v formi kot deset let mlajše osebe, ki jim kolesarjenje ni po godu. Imate vsaj en razlog, zakaj se nam ne bi pridružili na kolesu? Vremenska napoved za slovensko Istro.